Fotografie Praha - Nabídka fotoslužeb
Vše o svatební, portrétní a reklamní fotografii fotografa Jana Borůvky
volejte
+420 775 213 667

Redakční systém pro tvorbu stránek Veresy od Zlepšujeme

Redakční systém VeresyTento web využívá redakční systém Veresy, který je z dílny firmy Zlepšujeme.cz Praha. CMS systém Veresy nabízí nesporné výhody. Je jednoduchý a intuitivní na ovládání, nabízí maximální nezávislost při vyplňování polí, pokročilé SEO nastavení, možnost přesměrování smazaných stránek na nové URL adresy, editaci odkazů v zápatí, nastavení patiček, vložení kódů externích služeb, atd.

Přední pozice s redakčním systémem

Každý web s redakčním systémem Veresy je předurčen k získání předních pozic. Zní to jako klišé? Ale ne, je to pravda. Má 100% validní zdrojový kód, správnou strukturu, maximální nezávislost. To vše způsobuje, že každý klient, který si spustí web na redakčním systému Veresy, se rychle umístí na předních pozicích.

Doplňky pro redakční systém

Veresy v roce 2014 nabízí fotogalerii zdarma. Potřebujete pro své podnikání jiné doplňky. Žádný problém. Na výběr je široká škála hotových, ze kterých si vybere každá firma provozující web a pokud ne, můžete si nechat vytvořit doplněk do redakčního systému dle vlastního přání na míru.

Služby Zlepšujeme.cz pro maximální efektivitu webu

Součástí servisu, které poskytuje Zlepšujeme.cz Praha jsou i další spojené služby, které vám zajistí maximální efektivitu internetové prezentace. Redakční systém Veresy je dobrý výběr pro tvorbu internetových stránek. Více o tomto systému se dočtete na stránce Popis redakčního systému Veresy.

Akce - slevy - dárky

Protože doba už je taková, doba je slevová, dárková, akční ... i Zlepšujeme.cz nabízí na svůj redakční systém slevy, akce, akční nabídky a také .. dárky. Zajímá vás cena za redakční systém nebo cena za seo služby? Více se dozvíte na stránkách věnované této nabídce. Chcete více informací? Obraťte se na tvůrce řešení redakčního systému nebo využijte jejich weby www.veresy.cz, www.tvorba-stranek-praha.cz a www.zlepsujeme.cz

Novinky

Web stále připravujeme

Web věnovaný nabídce fotografií v Praze stále připravujeme. Jsme v jednom kole a tak na propagaci služeb nezbývá moc času. Děkujeme za pochopení :)

1.5.2014

Spuštěn nový web Fotografie-Praha.cz