Fotografie Praha - Nabídka fotoslužeb
Vše o svatební, portrétní a reklamní fotografii fotografa Jana Borůvky
volejte
+420 775 213 667

Svatební fotografie - Fotografie Praha

Potřebujete nafotit svatbu? Chcete pro svůj velký den fotografa, který si libuje v živé, reportážní svatební fotografii a neustálé změny před objektivem si doslova užívá? Nemáte rádi strojenost? 
Hledáte fotografa, který je neustále v dobré náladě a rychle zapadne do neznámé společnosti a díky tomu nafotí zcela originální, nenucené a usměvavé svatební fotky? Svěřte realizaci vaší svatební fotografie do mých rukou.

Svatební fotografie od obřadu po cený den

V mé nabídce naleznete jak možnost nafotit jen samotný obřad, až po spolupráci od ranních hodin, zakončenou posledním tancem nevěsty a ženicha, pardon, vlastně už mladé paní a ctěného manžela :)

Fotky ze svatby od 1600,- Kč

Základ mé nabídky jsou svatební fotografie z obřadu se spoluprací do jedné hodiny, ve které se zpravidla stihne předsvatební atmosféra a poslední přípravy, obřad, manželský slib, výměny snubních políbků, první polibky, podepisování písemností, gratulace a svatební skupinky všech hostů a vybraných skupin přátel, rodiny, a podobně. 

 

Svatební fotografie se připravuje, děkuji za pochopení.

Novinky

Web stále připravujeme

Web věnovaný nabídce fotografií v Praze stále připravujeme. Jsme v jednom kole a tak na propagaci služeb nezbývá moc času. Děkujeme za pochopení :)

1.5.2014

Spuštěn nový web Fotografie-Praha.cz