Fotografie Praha - Nabídka fotoslužeb
Vše o svatební, portrétní a reklamní fotografii fotografa Jana Borůvky
volejte
+420 775 213 667

Reklamní fotografie - Fotografie Praha

Hledáte fotografa, kterému svěříte realizaci reklamní fotografie pro vaše účely? Poptáváte služby fotografa, který vaší zakázce bude věnovat maximální péči a soustředění? Hledáte pro své reklamní fotografie kreativní tým, který vám vše zajistí na klíč? Ozvěte se. Navíc, v roce 2014 nabízím velice vstřícné ceny.

Reklamní fotografie - Pin Up

Využití reklamní fotografie

Ať už potřebujete reklamní fotografie pro chystaný módní katalog, módní editorial nebo firemní katalog zboží, rád vám vyjdu vstříc. Sedněme si nad vaší představou nebo starým číslem. který vzešel z minulé realizace. Najděme zajímavé řešení pro všechny strany.

Reklamní fotografie včetně produkce

Pro vaše potřeby a využití fotografie nabízím kompletní servis služeb, včetně zařízení celé produkce na klíč. Pro úspěch celé spolupráce zajistím celý kreativní tým od vizážistky, stylistky, kadeřnice, přes retušéry a DTP grafiky až například po předtiskové úpravy a finální tisk. Se mnou to máte bez starostí.

Reklamní fotografie se připravuje, děkuji za pochopení.

Novinky

Web stále připravujeme

Web věnovaný nabídce fotografií v Praze stále připravujeme. Jsme v jednom kole a tak na propagaci služeb nezbývá moc času. Děkujeme za pochopení :)

1.5.2014

Spuštěn nový web Fotografie-Praha.cz