Fotografie Praha - Nabídka fotoslužeb
Vše o svatební, portrétní a reklamní fotografii fotografa Jana Borůvky
volejte
+420 775 213 667

Portrétní fotografie dívek, žen, mužů i dětí - Fotografie Praha

Portrétní fotografie dívek, žen, mužů a nově i dětí tvoří hlavní pilíř mé nabídky fotografie. Portrétní fotografii můžeme realizovat jak v ateliéru, ve kterém pravidelně hostuji, tak v různých interiérech, např. u vás doma, v pronajatém hotelovém pokoji nebo v budově staré zástavby, stejně tak v přirozeném prostředí zajímavého exteriéru, tj. venku, v přírodě, ve městě. Fantazii spolupráce se meze nekladou.Portrétní fotografie - Ateliér 2014

Fashion, Beauty, Glamour

Hlavními žánry portrétní fotografie které nabízím, jsou především Fashion, Beauty a Glamour. Samozřejmě jednotlivé žánry a obory fotografie se překrývají a je možné i odbočit, případně se dohodnout na jiném žánru nebo oboru.

Využití portrétní fotogrfie

Ať žádáte zhotovit fotoportréty jako památku, dárek nebo pro profesionální využití v modelingové agentuře nebo na propagaci v reklamních materiálech, mé fotografie můžete po dohodě licenčního ujednání využít k rozmanitým účelům. Zaměřuji se především na osobní klientelu, která využívá fotografie pro své potřeby, ale stejně tak fotím pro profesioály.

Portrétní fotografie se připravuje, děkuji za pochopení.

Novinky

Web stále připravujeme

Web věnovaný nabídce fotografií v Praze stále připravujeme. Jsme v jednom kole a tak na propagaci služeb nezbývá moc času. Děkujeme za pochopení :)

1.5.2014

Spuštěn nový web Fotografie-Praha.cz